Chery Ankara Servisi

Chery Ankara Servisi olan BEY Otomotiv’de 30 yıılık yetkili ve özel servis tecrübemiz ile her yaştan aracınıza uygun servis planları ile teknik servis desteği, bakım ve onarım, arıza tamiri, kronik arızaların giderilmesi, kaporta-boya gibi hizmetler sunuyoruz. Son derece deneyimli teknisyenlerimiz, lisanslı cihazları ve en güncel ekipmanları kullanır. Her zaman Chery’niz için mükemmel bir sürüş deneyimi yaşamanız için çalışır, aracınız için en uygun bakım ve onarım faaliyetlerinizi yürütürüz.

Şaşmaz’da bulunan full servisimizde, araçlarınızın muayene öncesi hazırlıklarından 100.000 km’lik ağır bakımlarına kadar çok geniş bir yelpazede garantili işçilik sunarız. Chery araçlarını çok iyi tanıdığımız ve işimizin ehli olduğumuz için aracınızı Ankara Chery Servisi olan BEY Otomotiv’e getirip tüm servis hizmetlerinden yararlandırmak Chery’nize yapacağınız en büyük iyilik olacaktır.

Aracınızı her çalıştırdığınızda güvenli ve rahat bir yolculuk için aracınızın bakımlarının tam olması önemlidir. Yola çıkmadan önce içinizin rahat etmesi için güvenle seyahat edebilmeniz için bugün bizimle tanışın!

Etiketler: Chery Ankara Servisi, Ankara Chery Servisi, Chery Ankara Servisi Tavsiye, Ankara Chery Servisi Tavsiye, Chery Ankara, Ankara Chery